Corrie ten Boom - Útočiště

Kód: K106
360 Kč
Skladem (7 ks)

Legendární příběh ženy, která se za 2. světové války podílela na ukrývání Židů a dalších pronásledovaných lidí. Pro tento účel spolu s rodiči a přáteli vystavěla v domě tajnou místnost – útočiště.

  • Autor: Corrie ten Boom
  • Počet stran: 280
  • Vazba: pevná
  • Rozměry: A5
  • Rok vydání: 2021
  • Vydavatel: Didasko

Příběh Corrie ten Boom popsaný v knize Útočiště nabízíme v převyprávěné podobě pro mladé čtenáře pod názvem Hodinářova dcera. Tato kniha je vhodná pro čtenáře od 9 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je 2. světová válka. Evropu ovládla temnota a nacisté šíří nenávist a strach. V tichém hodinářském krámku v Nizozemí pro padesátiletou neprovdanou hodinářku začíná obrovské dobrodružství. Stává se z ní klíčová osobnost tajného odboje a spolu s rodinou riskuje život, aby zachránila

Židy i další pronásledované, pro které její přátelé ve starém domě ten Boomových vystavějí tajnou místnost – útočiště.

Jednoho dne je ale vinou zrady celá rodina zatčena a deportována do koncentračního tábora.

I po deportaci do koncentračního tábora v Ravensbrücku však Corrie a její starší sestra Betsie pomáhají ostatním vězenkyním nacházet útočiště v Bohu a poznávat, že jeho láska sahá ještě hlouběji než nejhlubší zoufalství.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.46 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
C Avatar autora | 06.09.2023
Byla jsem moc šťastná, když jsem zjistila, že nabízíte knížku „Útočiště“. Dlouho jsem po ní pátrala, kde bych ji mohla sehnat. Od Corrie ten Boom mám knížku „Tulákem pro Krista“ a je to moje nejoblíbenější kniha. Všechno co prožila, mě naplňuje nesmírnou vděčností a je pro mě příkladem, jak Pán Bůh jedná v životě člověka, který mu zcela důvěřuje. S požehnáním pokoje od Boží tváře vaše sestra v Kristu D. Ch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: