Podmínky darovací smlouvy

URČENÉ PRO DÁRCE (ODBĚRATELE, KTEŘÍ PO OBJEDNÁVCE DARUJÍ LIBOVOLNOU ČÁSTKU)

CENY - na webu jsou orientační (doporučená/výrobní cena) dárce může přispět libovolnou částkou (vyšší i nižší).

Obdarovaná strana:

Brněnská tisková misie z.s.
IČ: 44991002
Nejsme plátci DPH
se sídlem: Smetanova 347/9, Veveří, 602 00 Brno
zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl L, vložka 1858
 

Kontaktní údaje:

email btm@btm.cz
telefon  +420 545 224 253 (objednávky)
www.btm-eshop.cz

Účel organizace:
Brněnská tisková misie, z.s.,  je křesťanskou misijní organizací, v současné době v právní formě zapsaného spolku u Krajského osudu v Brně. Od svého vzniku v roce 1992 až doposud je stále neziskovou organizací. Ve svých stanovách má zakotvenou vedlejší doplňkovou obchodní činnost, a to podle zákona. Brněnská tisková misie, z.s., uskutečňuje své poslání duchovní obnovy národa prostřednictvím tvorby a nabídky produktů široké veřejnosti, pořádáním přednášek a seminářů, aktivní účastí na významných konferencích, pořádáním koncertů, charitativní činností.

Struktura a účel webu:
Portál www.btm-eshp. cz vychází z toho, že BTM je neziskovou organizací, která ve věci nabídky svých produktů pracuje na bázi e-shopu, i když není obchodní organizací. Zájemci o produkty (odběratelé) mají možnost výběru produktů na příslušné webové stránce a zaslání svého požadavku formou objednávky. U jednotlivých produktů jsou na základě letitých požadavků odběratelů uváděny doporučené (orientační) ceny, které představují výrobní a režijní náklady. Odběratelé přispívají na další práci BTM svými dobrovolnými dary. BTM pak dle zákona vystavuje všem dobrovolným dárcům potvrzení o daru za účelem snížení daňových základů pro daňová přiznání.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 17.3.2020 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení