Isaac Newton – objevitel Božích zákonů

Kód: S30
7 Kč
Skladem (>500 ks)

Jméno Isaaca Newtona známe ze školních let z hodin fyziky a matematiky.

Tehdy nás ani nenapadlo, že tento vědec byl věřící.

Díky své genialitě vytvořil matematické vzorce věrně popisující pohyb planet a gravitaci.

Ve svém bádání vždy očekával na Boží vedení.

Letáček Vás seznámí se životem Isaaca Newtona, najdete v něm i jeho vyznání o Pánu Ježíši.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isaac Newton (1643-1727)

anglický fyzik, matematik, astronom, chemik, objevitel zákonů mechaniky Isaac Newton díky své genialitě vytvořil matematické vzorce věrně popisující pohyb planet a gravitaci.

Vždy však zdůrazňoval, že to vše je možné jedině s pomocí Boha. Newtonova analýza vzájemných poruch pohybů planet způsobených jejich vlastními gravitačními poli předpovídala úplné zhroucení slunečního systému, pokud by Bůh nezasahoval a neuváděl vše opět do pořádku. Jméno Isaaca Newtona známe ze školních let z hodin fyziky a matematiky.

Tehdy nás ani nenapadlo, že tento vědec byl věřící a ve svém bádání očekával na Boží vedení. Nechtěl dát světu teorii, ale pravdy, které sám Bůh vložil do svého stvoření. Studoval na univerzitě v Cambridge a zde se také později stal profesorem přírodních věd a matematiky. Byl jedním z nejvýznamnějších vědců všech dob. Objasnil zákony gravitace, zkonstruoval první zrcadlový dalekohled.

Z fyziky udělal moderní, ucelenou vědu dnes nazvanou „klasická fyzika“. V matematice se zasloužil o množství významných objevů. Newton ukázal na Boha – autora všeho stvořeného a na jeho fyzikální zákony, které platí nejen na Zemi, ale i ve vesmíru.

TĚŽKÉ ZAČÁTKY Isaac Newton se narodil 4. 1. 1643, ve vesnici Woolsthorpe v hrabství Lincoln v Anglii. Byl tak slaboučký, že nikdo nevěřil, že se dožije večera...

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svědectví o Bohu
Hmotnost: 0.008 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: