Magnetická tabule „CO MĚ ČEKÁ V TOMTO TÝDNU“

Kód: PX83
295 Kč
Skladem (>500 ks)

Tato tabulka pomáhá dětem společně s rodiči  vnést jasná pravidla do denního režimu. Děti současně získávají přehled o tom, co už zvládly a co je ještě čeká. Tabulka rovněž přispívá ke komunikaci mezi dítětem a jeho rodiči. Je vhodná pro všechny děti, pro hyperaktivní nebo s poruchou pozornosti.

OBSAH BALENÍ: 
- MAGNETICKÁ TABULE (rozměry 30 × 20 cm)
- 26 ks magnetek s obrázky hodnocených činností (rozměr magnetky 5 × 2 cm)
- 60 ks čtvercových magnetek – hodnocení (rozměr magnetky 2 × 2 cm)
- návod = inspirace  a tipy pro práci s dětmi

Detailní informace

Detailní popis produktu

 MAGNETICKÁ TABULKA: 
Jak se s magnetickou tabulkou pracuje? Je dobré dítěti nejdříve vysvětlit, co je to povinnost. Promluvit s ním o tom, jaké úkoly (cíle) a denní povinnosti máte vy během týdne. Poté spolu s dítětem pomocí magnetických piktogramů začnete sestavovat plán na celý týden, tedy to, co od něj v týdnu očekáváte. Magnetické piktogramy s úkoly jsou součástí tabulky. 

Plnění úkolů je možné hodnotit pomocí přiložených hodnotících magnetů buď každý den, jednou za dva dny, či dle vašich možností. Splní-li dítě očekávaný cíl, může si samo vybrat hodnotící magnet. Nepodaří-li se mu úkol splnit, vyjádříte se k tomu vy a spolu s dítětem to proberete. Na konci týdne obdrží dítě při získání určitého počtu „kladných“ hodnotících magnetů odměnu, na které se předem domluvíte. Druh odměny je zcela na vás. 

Věříme, že tento produkt vám může hodně pomoci při výchově vašich dětí. Podrobné instrukce, další doporučení a obsah balení (Magnetické tabule) jsou součástí distribuovaného produktu). 

POZNÁMKA: 

Pro umístění magnetické TABULKY můžete využít ledničku, kde lze kolem tabulky přehledně vyskládat všechny magnetky.

Při zavěšení tabulky na zeď uložte magnetky do krabičky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.405 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: