Biblický pohled na ADHD

Kód: B20
35 Kč
Skladem (25 ks)

Cílem této brožurky je pomoci rodičům, jejichž dítě bylo diagnostikováno jako hyperaktivní, zamyslet se nad tím, co tato „nálepka“ znamená, pokusit se najít Biblický pohled na ADHD a kam se mají obrátit o pomoc.

  • Autor: Rita Jamison
  • Počet stran: 32
  • Vazba: brožovaná
  • Rozměry: 110 ×180 mm
  • Rok vydání: 2018
  • Vydavatel: Didasko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD neboli Attention Deficit Hyperactivity Disorder) se projevuje všude. Ve škole, na parkovišti, v supermarketu, v nedělní škole, při jídle, při hraní a při komunikaci s rodiči, učiteli i vrstevníky. „Hyperaktivní” je údajně nejčastější nálepka, jakou dnešní děti dostávají.

Autorka knihy RITA JAMISON se věnuje speciální pedagogice, jako vyučující se zaměřuje zejména na žáky s poruchami čtení i učení a na děti s lehkým mentálním postižením. V roce 2008 získala na základní škole Hershey cenu učitelka roku. Pochází z Lafayette ve státě Indiana, v baptistickém sboru Faith je zodpovědná za službu dětem. Pravidelně přednáší na konferencích. Je vdaná matka dvou dětí, pěstounka jedné dcery a pětinásobná babička.

 

POZNÁMKA: K tomuto tématu nabízíme současně Magnetickou tabuli (PX83) „CO MĚ ČEKÁ V TOMTO TÝDNU“ Tato tabulka pomáhá dětem společně s rodiči získat představu o tom, co je v týdnu čeká a pomáhá jim vnést jasná pravidla do denního režimu. Děti současně získávají přehled o tom, co už zvládly a učí se samostatnosti. Tabulka rovněž přispívá ke komunikaci mezi dítětem a jeho rodiči. Je též vhodná pro hyperaktivní děti nebo pro děti s poruchou pozornosti apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.039 kg
Velikost: 105x148 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: