Nepřehlédnutá - Autentické příběhy žen (ne)jen pro ženy

Kód: K171
220 Kč
Skladem (9 ks)

Pravdivé a autentické příběhy různých žen. Všechny příběhy se dotýkají srdce ne proto, že by byly nádherně napsané, i když jsou, ale proto, že v  těchto životech vidíme Boží jednání. A když Bůh jedná, tak je to vždycky úžasné!

 V knize se prolínají radostné situace a okamžiky, ale i těžké, takové, které bychom nikdy nechtěly zažít.

Formát 13,5 × 18,5 cm, 160 str., pevná vazba

Vydavatel: Inspiramo
Rok vydání: 2020

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upřímné sdílení žen bez přetvářky a bez roušky Vás ujistí v tom, že žádná z nás to nemá v životě lehčí nebo těžší. To, co určuje naše rozpoložení, je úhel pohledu, z jakého se na danou situaci díváme. Je skvělé mít jistotu, že každá z nás má stejnou šanci - jít životem po boku Vítěze a vítězit!

Z ohlasů čtenářek:

– „Tato kniha je jedinečná! Díky otevřenému sdílení žen ukazuje na to, jak je náš život křehký a zranitelný, a také nepochybně dokazuje, že Bůh je Bohem, který nás vidí, zajímá se o nás, pečuje, chrání a připravuje východisko z každé situace. Jsme v Božích očích prostě nepřehlédnutelnými ženami!“

– "Kniha se mi moc líbila! Příběhy, které obsahuje, jsou povzbudivé, svěží, krátké a čtivé. Dotýkají se různých oblastí, kterými prochází občas každá z nás. Jsem přesvědčená o tom, že tuto knihu by měla mít doma každá žena a měla by si ji čas od času číst znovu a znovu."

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.245 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: