Jsi zachráněn?

Kód: H113
5 Kč
Skladem (130 ks)

Co myslíte, nastoupili by lidé do Titaniku, kdyby věděli, že se potopí?  Jistě ne! Také náš život se podobá plavbě na Titaniku. Lidé si myslí, že je s nimi vše v pořádku, ale přitom potřebují duchovní záchranu.

Formát A5, 4 str.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byl to nejmodernější a nejkrásnější zaoceánský parník své doby. Přesto jeho první plavba ze Starého do Nového světa skončila srážkou s ledovcem a ztrátou více než tisíc pět set lidských životů! Žádná jiná loď se nemohla s Titanikem srovnávat co do přepychu vybavení a všestranného komfortu pro pasažéry. Titanik předčil všechny lodě i co do velikosti. Jeho zařízení a motory, stejně jako celkové pojetí konstrukce, všechno bylo na vrcholné úrovni. 

Stavba Titaniku začala v březnu roku 1909. Na svou první triumfální plavbu se vydal 10. dubna 1912. Za pouhých pět dní však skončil svou existenci, když v ranních hodinách zmizel pod hladinou severního Atlantiku. Během jeho jediné, nedokončené plavby se sešly zdánlivě nepodstatné, nepříznivé okolnosti a jejich nesprávné vyhodnocení nevyhnutelně vedlo k tragickému konci. Varovným signálům přitom nikdo nevěnoval pozornost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro hledající
Hmotnost: 0.008 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: