Když se život hroutí

Kód: K205
190 Kč
Skladem (21 ks)

Existuje důvod pro bolest a utrpení? Proč se dobrým lidem stávají zlé věci? Kde je Bůh, když se nám hroutí život?

V nejistém světě potřebujeme vědět, že Bůh má věci dál pod kontrolou, že mu na nás záleží, a dokonce spolu s námi trpí, a že jeho plány nic nepřekazí.

  • Autor: Warren W. Wiersbe
  • Formát: 12 × 18 cm
  • Počet stran: 159
  • Vazba:brožovaná
  • Rok vydání: 2023
  • Vydavatel: Didasko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Existuje důvod pro bolest a utrpení? Proč se dobrým lidem stávají zlé věci? Kde je Bůh, když se nám hroutí život? Záleží Mu na nás? Dokáže dát věci do pořádku? Opravdu nás má rád?

V nejistém světě potřebujeme vědět, že Bůh má věci dál pod kontrolou, že Mu na nás záleží, a dokonce spolu s námi trpí, a že jeho plány nic nepřekazí.

Warren Wiersbe nám svým typickým starostlivým a soucitným stylem nabízí naději pro chvíle, kdy ztrácíme motivaci. Přináší útěchu tím, že odhaluje biblické odpovědi na významné otázky na téma bolesti a utrpení. Jeho postřehy posilují víru a ukazují, že s Bohem jako zdrojem útěchy, síly a naděje dokážeme čelit životním bouřím.


Warren W. Wiersbe (1929-2019) byl kazatel Moodyho sbolu v Chicagu, plodný spisovatel a vedoucí rozhlasové služby. V nakladatelství Didasko dosud vyšly knihy Satanova strategie, Po každé ráně jsem trochu výš, Bůh nespěchá – jak zpomalit a žít a Výkladový komentář Bible.

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní růst
Hmotnost: 0.16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: