Evangelizační verše

Kód: E15
4 Kč
Skladem

Aršík s dvaceti evangelizačními verši a aforismy. Po nastříhání je k dispozici deset polaminovaných kartiček – různých evangelizačních „vizitek“, jako praktická pomůcka k netradiční misii s názvem „ŠKVÍRKOVÁ“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škvírková misie patří v dnešním uspěchaném světě mezi moderní způsoby zvěstování evangelia. Psali jsme o ní ve Zpravodaji 2/2016 a 2/2017. Tato originální metoda vychází ze zkušeností, že k zamyšlení nad životem i osobním vztahem k Bohu stačí často malý podnět. Může to být právě krátký nápis na lístečku, zastrčeném ve „škvírce“, kolem které lidé procházejí. Věříme, že těchto několik slov může oslovit zvláště ty, kteří právě procházejí životními zkouškami. S modlitbou vyberte tu nejvhodnější kartičku pro místo a danou situaci.

Napište nám o Vašich nápadech s umístěním těchto misijních kartiček, případně i o ohlasu na ně, pokud se to dozvíte. V našem Zpravodaji rádi zveřejníme Vaše zkušenosti, které pomohou inspirovat k misii i ostatní.

Oboustranně polaminovaný arch formátu A5, po rozstříhání obdržíte deset kartiček formátu 74 × 40 mm s evangelizačními verši a aforismy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svědectví o Bohu
Hmotnost: 0.011 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: