Betlém se samolepkami

Kód: PX15
30 Kč
Skladem

Betlém obsahuje 24 samolepek s motivy vánočního příběhu o narození Ježíše Krista. Samolepky lze nalepovat na panoramatickou předlohu postupně během adventního období.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byla noc. Na pastvinách blízko Betléma hlídali pastýři své ovečky. Náhle se u nich objevil Boží posel – anděl. Pastýři se polekali, ale on jim řekl: „Nebojte se. Přišel jsem vám oznámit radostnou zprávu. Dnes se vám v Betlémě narodil Spasitel. Snadno ho poznáte, bude to děťátko položené v jeslích.“ Najednou se objevilo mnoho dalších andělů, kteří chválili Boha a volali: „Sláva na výsostech Bohu a na zemi pokoj mezi lidmi; Bůh v nich má zalíbení.“ Když andělé odešli, pastýři spěchali do Betléma. A opravdu. Našli tam děťátko v plenkách položené do jeslí a také Marii s Josefem. Potom se vrátili ke svým ovečkám, radostně zpívali a děkovali Bohu. Do Betléma také přijeli tři mudrci z východu. I oni dostali znamení, viděli hvězdu, která se zastavila nad domem, kde byl malý Ježíš. Velice se zaradovali. Vešli do domu a uviděli dítě s matkou Marií. Hluboce se mu poklonili a předali mu své vzácné dary. (Podle Bible, Lukášovo a Matoušovo evangelium 2. kapitola)

Bůh nás tak miloval, že svého Syna Ježíše Krista poslal na naši zem, aby každý, kdo v něj uvěří, žil s ním na věky.

Návod:

Milé děti, připravili jsme pro vás betlém se samolepkami, které si můžete podle vzorového obrázku na vytištěnou předlohu nebo na vlastní nakreslenou betlémskou krajinu nalepit. V příloze (dva aršíky samolepek) najdete 24 symbolů Vánoc, které můžete lepit v průběhu adventní doby, po jednom symbolu denně. Jejich pořadí vám napoví přiložený biblický vánoční příběh.

Doplňkové parametry

Kategorie: Misijní letáky
Hmotnost: 0.021 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: