George Müller: Zastánce dětí

Kód: K115
220 Kč
Skladem (12 ks)

V mládí byl George Müller sobec, který se zajímal hlavně o peníze. Bůh ho proměnil v odvážného, spolehlivého a obětavého člověka, který věnoval své srdce, čas i prostředky osiřelým dětem z Bristolu a zařídil pro ně nový domov. Tyto děti teď měly někoho, kdo za ně bojoval. Někoho, koho měly rády a komu věřily. Opravdového zastánce.

Doporučujeme pro čtenáře od 9 let.

  • Autor: Irene Howatová
  • Počet stran: 168
  • Vazba: brožovaná
  • Rozměry: 110 × 180 mm
  • Rok vydání: 2021
  • Vydavatel: Didasko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdybyste přišli o rodiče a bydleli byste někdy kolem roku 1850 v anglickém Bristolu, žilo by se vám těžko. Kdybyste se ale dostali do některého z domovů pro sirotky v Ashley Down, které řídil George Müller, čekala by vás šťastná budoucnost.

V Ashley Down by o vás bylo výborně postaráno. Připadali byste si jako v jedné velké šťastné rodině. George Müller byl totiž neuvěřitelně hodný člověk a Ashley Down moc příjemné místo. Jako mladík býval ale George Müller dokonale sobecký a naprosto nespolehlivý. Věřili byste snad vy někomu, kdo okrádal nejen kamarády, ale i vlastního tátu? Takže co George vlastně změnilo? Že by ho od dalších krádeží odradil pobyt ve vězení? Nebo snad přestal lhát, když mu umřela maminka? Co udělalo z tohohle zlodějíčka opravdového přítele dětí, kterému byste mohli s důvěrou svěřit miliony liber? Čím to, že opustil rodné Německo a usadil se ve Velké Británii?

V této knize najdete také časovou osu a další náměty k zamyšlení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: