Modlitba

Kód: K212
190 Kč
Skladem (4 ks)

Modlitba je pro křesťany naprosto nezbytná. A přesto v životě církve bývá odsouvána. Tato kniha se zaměřuje na často opomíjené téma a přináší biblický, avšak velmi praktický pohled na modlitbu.

  • Autor: John Onwuchekwa
  • Vydavatel: Didasko
  • Vazba: Měkká
  • Rozměry: 127x178
  • Počet stran: 168
  • Rok vydání: 2023
  • ISBN: 978-80-88447-18-4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakou roli hraje v církvi společná modlitba? Modlitba je pro křesťana stejně nezbytná, jako lidské tělo potřebuje dýchání – ale často pro nás není tak přirozená. Ve skutečnosti bývá modlitba v církvi často nenápadně odsunuta na vedlejší kolej ve prospěch pragmatických postupů, které slibují hmatatelné výsledky.

Tato kniha se zaměřuje na nutnost pravidelné modlitby jakožto nejdůležitějšího návyku místní církve – vede nás k potřebě a požehnání společné modlitby tím, že zkoumá, co o modlitbě učil Ježíš, jak k modlitbě přistupovali první křesťané a jak modlitbu v našich sborech upřednostnit.

JOHN ONWUCHEKWA (MA, Dallas Theological Seminary) působí jako pastor sboru Cornerstone Church v Atlantě ve státě Georgia. Je členem rady Gospel Coalition a spoluautorem knihy 15 Things Seminary Couldn’t Teach Me.


„Pokud jsme dnes tak zběhlí v jednotlivých postupech služby, že dokážeme uspět bez moci shůry, pak selháváme. Pokud však naše sbory budou nyní naslouchat této podmanivé výzvě Johna Onwuchekwy k modlitbě, zvítězíme i my nade všemi pozemskými mocnostmi, a to k Boží slávě!“
– Ray Ortlund, vedoucí pastor Immanuel Church, Nashville, Tennessee

„Tato kniha má potenciál proměnit nás nejen jako jednotlivce, ale také naše vztahy a kulturu v našich sborech. Vřele ji doporučuji.“
– Trillia Newbellová, autorka knih God’s Very Good Idea, Enjoy a Fear and Faith

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní růst
Hmotnost: 0.14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: