Poutníkova cesta pro děti

Kód: K302
360 Kč
Skladem (18 ks)

Moderní převyprávění klasického díla Johna Bunyana,  Poutníkova cesta spolu s vysvětlením míst a postav, které se v tomto alegorickém románu vyskytují.

Kdysi dávno žil ve Městě zkázy muž jménem Křesťan se svou ženou a čtyřmi dětmi. Nebyl moc bohatý, ale tvrdě pracoval a vydělával dost peněz, aby své rodině mohl zajistit dostatek jídla i oblečení. Měl malý dřevěný domek a spoustu přátel a sousedů, se kterými si rád povídal. Dlouhou dobu byl opravdu šťastný. Jednoho dne však našel knihu

Doporučujeme pro čtenáře od 9 let.

  • Autor: Jean Watsonová
  • Počet stran: 126
  • Vazba: brožovaná
  • Rozměry: 195 × 235 mm
  • Rok vydání: 2023
  • Vydavatel: Didasko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdysi dávno žil ve Městě zkázy muž jménem Křesťan se svou ženou a čtyřmi dětmi. Nebyl moc bohatý, ale tvrdě pracoval a vydělával dost peněz, aby své rodině mohl zajistit dostatek jídla i oblečení. Měl malý dřevěný domek a spoustu přátel a sousedů, se kterými si rád povídal. Dlouhou dobu byl opravdu šťastný. Jednoho dne však našel knihu. Vyslala ho na nebezpečnou a dobrodružnou cestu – jenže zároveň mu tím zachránila život. Musel sice opustit svou ženu a děti, ale cestou potkal nové přátele i společníky (a také nepřátele). Aby přežil, musí se mít na pozoru: útoky přicházejí ze všech stran – a někdy nečekaně. Dorazí bezpečně až do cíle? Dojde až do Nebeského města? Zvládne bažinu Malomyslnosti, poradí si s obrem Beznadějem a překoná pahorek Obtížnosti?

Poutníkova cesta pro děti nabízí moderní převyprávění tohoto známého klasického díla Johna Bunyana. Navíc obsahuje užitečné vysvětlení jmen postav a míst, která Křesťan a jeho společníci postupně navštíví, a Bunyanovo uvažování o nich.

„Bunyanova Poutníkova cesta … a překlad Bible. Nic víc nechci.“
– Vincent van Gogh

„Ani ten nejkultivovanější dospělý nemůže nic víc vynachválit a dítě nenajde nic zábavnějšího než tuto jedinečnou knihu.“
– Samuel Johnson

JEAN WATSONOVÁ žije v obci Sevenoaks v Kentu v Anglii a je známou autorkou. Napsala také knížku Corrie ten Boom: Hodinářova dcera a další knížky pro děti ve věku 9-14 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.47 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: