Lanovka našeho života

Kód: RT108
5 Kč
Skladem (128 ks)

Nezasloužená Boží dobrota vůči nám se podobá lanu, na kterém visí lanovka našeho života.

S každou další zátěží, kterou Bůh přidává do našeho života, jedeme od stanice ke stanici stále výš, až do nebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bůh je dobrý a prokazuje dobro!

Tato skutečnost převyšuje celé křesťanství. Nezasloužená Boží dobrota vůči nám se podobá lanu, na kterém visí lanovka našeho života. S každou další zátěží, kterou Bůh přidává do našeho života, a s rostoucím stoupáním jedeme od jedné stanice lanovky ke druhé – výš a výš, až do nebe. Může se nám zdát, že lano je podezřele prověšené. Vzduch řídne a je chladnější. Někdy nás na chvíli popadne strach. Můžeme však s úlevou zůstat klidní: Bůh je dobrý a prokazuje dobro (Bible – Žalm 119, 68). 

Koho všemohoucí Bůh jednou „posadí“ na lano své věrnosti, toho dopraví až do cíle. Kdo se spolehne na Ježíše Krista, toho nenechá viset bez pomoci. Od stanice ke stanici roste úžas nad tím, kolik jeho věrnost unese a jaký tah má jeho láska. Tento zázrak se děje navzdory našim hříchům. Kdo se dostane až úplně nahoru, dosvědčuje, že ho od Boží lásky nic neodloučí. Bůh je opravdu dobrý. To naplňuje naše srdce vděčností a pokojem. Tak se člověk dostává z údolí nářků, trápení a beznaděje až k vrcholům Boží lásky a pomoci. Žije radostně a smysluplně. Bible:

  • „Bůh má moc zahrnout vás všemi dary své milosti, abyste vždycky měli dostatek všeho, co potřebujete, a ještě vám přebývalo pro další dobré dílo…“ 2. Pavlův dopis do Korintu 9,8

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro potěšení
Hmotnost: 0.003 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: