O holiči, který se chtěl modlit

Kód: K306
320 Kč
Skladem (5 ks)

Mistr Petr byl holič, kterého ve městě každý znal. Jednoho dne do jeho holičství vstoupil známý reformátor církve Martin Luther. Mistr Petr sebral odvahu a zeptal se svého hrdiny, jak by se měl modlit…

Nádherně ilustrovaná knížka děti určitě zaujme a budou se k ní rády vracet. Autor má totiž dar vysvětlovat složité věci jednoduchým způsobem a jeho knížka pomůže dětem naučit se modlit podle Bible. Věříme, že společné čtení přinese radost dětem i rodičům.

  • Autor: R. C. Sproul
  • Ilustrace: T. Lively Fluharty
  • Vazba: pevná
  • Rozměry: 136 × 256 mm
  • Počet stran: 34
  • Rok vydání: 2024
  • Vydavatel: Didasko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děj knížky vychází ze skutečného příběhu. Když se jednou večer při rodinné pobožnosti pana McFarlanda jeho dcerka zeptá, jak by se měla modlit, aby z toho Pán Ježíš měl opravdu radost, pan McFarland jí vypráví pět set let starý příběh o holiči a jeho slavném zákazníkovi.

Mistr Petr byl holič, kterého ve městě každý znal. A jednoho dne do jeho holičství vstoupil známý reformátor církve – psanec Martin Luther. Mistr Petr sebral odvahu a zeptal se svého hrdiny, jak by se měl modlit. A doktor Luther mu odpověděl tím, že napsal krátkou knížku Jak se modlit – Rada pro dobrého přítele, která se vydává dodnes. Tato knížka změnila holičův život, protože se díky ní seznámil se způsobem modlitby, který je založený na Modlitbě Páně, Desateru a Apoštolském vyznání.

R.C. SPROUL (1939–2017) byl americký reformovaný teolog a pastor v presbyteriánském církvi ve Spojených státech. Byl zakladatelem a předsedou mezinárodní organizace zaměřené na učednictví Ligonier Ministries. V češtině vyšla jeho kniha Myslím, tedy věřím a je také autorem dalších knih pro děti.

T. LIVELY FLUHARTY je uznávaný ilustrátor, jehož práce se objevují nejen v dětských knížkách, ale i v mnoha dalších publikacích – například na obálkách týdeníků Der Spiegel a Time. Vyučuje také kresbu a olejomalbu online.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.423 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: