CD - Když se život obrátí naruby

Kód: CD22
44 Kč
Skladem (48 ks)

Audiokniha životního příběhu Lydie Smilkové, která i přes své životní problémy a zákeřnou nemoc prožívá hluboký pokoj a naději ve víře v Boha.

Vyšlo také jako LETÁČEK a KNIHA.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skutečný životní příběh Lydie Smilkové, která ve svých 24 letech uslyšela z úst lékařů děsivou diagnózu: vzácné nádorové onemocnění. Prognóza zněla – jen několik týdnů života. Od té doby uplynulo již téměř 40 let. Lydia žije a spolu se svou rodinou se těší ze všech darů života, který nelze označit jinak než slovem „zázrak“. Pod titulem Když se život obrátí naruby vydala před několika lety Brněnská tisková misie knihu spisovatelky Marie Frydrychové, ve které Lydia spolu se svým manželem Pavlem popisuje svůj život. Kniha se stala bestselerem, je přeložena a překládána i do jiných jazyků. Nyní vychází i v podobě audioknihy.

CD-audio jsme připravili ve spolupráci s českou redakcí Trans World Radia (Rádia 7). Věříme, že vás svědectví Lydie zaujme a osloví. Budeme rádi, když přinese novou naději všem, kteří prochází podobně nesnadným obdobím svého života.

Doplňkové parametry

Kategorie: CD a DVD
Hmotnost: 0.024 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: