Tajemství Velikonoc

Kód: PT73
5 Kč
Skladem

V historii lidstva je jedna událost, která předčí všechny záhady a tajemství a je naprosto nad naše chápání. Je to smrt a slavné zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Dvojitá malá kartička pojednává o významu Kristovy oběti.

Formát: A7

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidé se rádi zabývají tajemnem, odvěkými záhadami mezi nebem a zemí. Důsledkem zájmu je množství knih a filmů, které jsou většinou výplodem lidské fantazie, nebo čerpají z nebezpečné oblasti okultizmu. V historii lidstva je však jedna událost, která předčí všechny záhady a tajemství a je naprosto nad naše chápání. Je to smrt a slavné zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Tato událost se skutečně stala, podle Bible jí bylo svědkem přes dva tisíce lidí. Týká se naléhavě každého z nás, ať se duchovními věcmi zabýváme nebo ne. Náš postoj totiž rozhoduje o tom, jaký život budeme žít zde na zemi a jednou i na věčnosti. Ježíš Kristus, Boží Syn, nám po dobu svého pobytu na zemi zjevil pravdu jak o životě pozemském, tak i posmrtném. Ukázal nám jedinou cestu, která vede do věčnosti, do Božího království, kde nebude smrti, žalu, nářku, ani bolesti. Vydáš se po ní?

„Ježíš zemřel za všechny, aby ti, kdo žijí, nadále nežili sami pro sebe, ale pro toho, který za ně zemřel a vstal z mrtvých.“ (Bible, 2. Korintským 5, 15)

Doplňkové parametry

Kategorie: Velikonoce
Hmotnost: 0.003 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: