Sada kostek modliteb

Kód: DS1
60 Kč
Skladem

VÝHODNÁ NABÍDKA! Sada 6 kostek modliteb za výhodnou cenu (sleva 15%), kterou můžete využít jako dárek pro své blízké i přátele. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje 6 kostek modliteb:

Bůh slyší Tvou modlitbu – kostka modliteb [D8] Kostka se šesti modlitbami, které jsou povzbuzením a připomenutím, že Bůh slyší naše modlitby a chce nám pomoci v každé situaci.

Modlitby pro manžele a rodinu – kostka modliteb [D11] Na této kostce najdete šest modliteb pro různé situace manželského a rodinného života. Prosby za věrnost, povzbuzení a odpuštění. Věříme, že modlitby pomohou upevnit mnohá manželství, ale také otevřít neřešené problémy.

Modlitby před jídlem – kostka modliteb [D12] V šesti modlitbách je vysloveno poděkování za jídlo i prosby o ochranu a požehnání.

Moudrost Bible – kostka modliteb [D14] Na této kostce najdete verše z Přísloví, Žalmů a 1. listu Korintským. Věříme, že Vás Boží slovo povzbudí a potěší ve všedních dnech života.

Modlitby pro rodiče - kostka modliteb (D18) Další z řady oblíbených kostek modliteb je věnována rodičům. Šest modliteb se pro ně může stát malou inspirací při modlitbách za jejich děti.

Kostka modliteb - Dětské modlitby [D10]

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro potěšení
Hmotnost: 0.149 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: