Velikonoční prostírání

Kód: K13
6 Kč
Skladem

Biblický příběh o odvaleném kameni, opuštěném hrobu a zázračném vzkříšení z Lukášova evangelia je doplněný modlitbou díků za Kristovo dílo vykoupení. Plakát formátu A3 – vhodný také na nástěnky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

TEXT Z BIBLE (Lukáš 24. kapitola, 1-9):

Prvního dne po sobotě, za časného jitra, přišly k hrobu s vonnými mastmi, které připravily. Nalezly však kámen od hrobu odvalený. Vešly dovnitř, ale tělo Pána Ježíše nenašly. A jak nad tím byly bezradné, stanuli u nich dva muži v zářícím rouchu. Zachvátil je strach a sklonily se tváří k zemi. Ale oni jim řekli: „Proč hledáte živého mezi mrtvými? Není zde, byl vzkříšen. Vzpomeňte si, jak vám řekl, když byl ještě v Galileji, že Syn člověka musí být vydán do rukou hříšných lidí, být ukřižován a třetího dne vstát.“ Tu se rozpomenuly na jeho slova, vrátily se od hrobu a oznámily to všecko jedenácti učedníkům i všem ostatním.

MODLITBA

Bože, Otče náš, děkujeme Ti za tvou velikou lásku. Pro naši záchranu jsi obětoval svého jednorozeného Syna. Ježíši Kriste, na Golgotě jsi umíral za naše hříchy. Ty, bez hříchu, Beránek Boží, jsi proléval svoji krev, abys nás očistil. Vstal jsi však z hrobu. Zvítězil jsi nad smrtí a svým činem lásky jsi nám vydobyl odpuštění, smíření s Otcem v nebi a nový život ve svobodě dětí Božích! Otevřel jsi nám dveře do svého nebeského království. Přijmi naši velikou chválu a dík! Amen.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Poselství Velikonoc
Hmotnost: 0.017 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: