obrazek

Sešit pro děti, ve kterém se pojí zábava, tvořivost a víra v jedno a je určen pro smysluplné využití volného času dětí. Je velmi vhodným dárkem pro nastávající dětské besídky a slavnosti v závěru kalendářního roku. Na 32 stranách najdete hry, rébusy, omalovánky a také angličtinu. Nyní sleva 20%!

Výhodná nabídka: Také v sadě ČTYŘ omalovánek za zvýhodněnou cenu – 55 Kč

obrazekČeská republika je v současnosti nejvíce ateistickou zemí Evropy. Co dnes lidé vědí o Ježíši Kristu? Zkuste si vyplnit přiložený test a letáček dejte i svým přátelům. Můžete se navíc zúčastnit soutěže o ceny. Stačí když nám napíšete co jste se o Ježíši dověděli.
obrazekSoutěžní kvíz o ceny pro děti nejen na prázdniny. Tajenku tvoří zvířata, která vystupují ve známých příbězích Bible. Děti nám mohou poslat vyluštěnou tajenku, nakreslit obrázek, ale také napsat příběh o tom, co sami prožili se zvířátky. Opět odměníme vylosované luštitele.
obrazekCo se může stát, když jeden kluk nedostane valentýnské přáníčko a myslí si, že ho nikdo nemá rád? V rozhovoru se svým kamarádem se dozví o jedné velmi důležité věci… Letáček pro děti napsala a ilustrovala Katka Lučanová.
obrazek

OPĚT V NABÍDCE! Malá knížečka, která má pomoci dětem se naučit modlit. Najdete v ní například „Ranní modlitbu“, „Modlitbu za školu“, „Modlitbu za lidi kolem nás“, „Modlitbu za odpuštění“ aj. Na konci mají děti místo, kde si mohou poznamenat, co chtějí Pánu Ježíši každý den říct. Verše Oldřišky Koudelové bohatě ilustrovala Katka Lučanová.

předchozí další