obrazekZpěvník k písním na vánočním CD s názvem „Čas radosti“ (v instrumentální úpravě) obsahuje text písní a jejich notový záznam. Navíc je u písní (pokud bylo možné dohledat) uvedena historie vzniku a fotografie autorů.
Formát A5, 40 čb stran + obálka.


obrazekObjednání CD „Čas radosti“ [CD18] - bez Zpěvníku


obrazekPOZOR! Možnost objednání sady „Čas radosti“ (CD18 a Zpěvník Z28) - obj.č. [CZ5] za výhodnou cenu (sleva 15%).


Ukázka stran ze Zpěvníku:

PROSLOV:
Ke slavnostní atmosféře Vánoc neodmyslitelně patří také vánoční písně. Ty nejstarší vytryskly ze srdcí křesťanských hudebníků již před mnoha staletími, a s postupem času jich v každé etapě dějin přibývalo, a tak v dnešní době si můžeme vybrat z jejich opravdu nepřeberného množství. Ať už si je o Vánocích poslechneme, nebo si je s chutí zazpíváme.

Připravili jsme Vám proto CD s kolekcí známých, ale i méně známých vánočních písní a koled. Zvolili jsme instrumentální provedení, které můžete využít jak k poslechu pro navození vánoční atmosféry, tak i jako hudební doprovod pro zpěv. Většina vánočních písní byla zkomponována před desítkami
let a málokdo dnes už zná jejich autory, natož okolnosti jejich vzniku. Proto jsme se u nejstarších z nich rozhodli vedle notového zápisu představit také jejich autory, a pokud to bylo možné, přiblížit i historii jejich vzniku. Jsme si
vědomi, že Vám nemůžeme u některých klasických vánočních písní představit jejich různé hudební varianty, ani textové obměny, včetně počtu jejich slok, často přesahujících číslo deset. Proto uvádíme jen nejznámější části písní.

Moderní aranžmá písní je od Pavla Dirdy, muzikanta z řad profesionálů, nositele hudební ceny „Anděl“. Věříme, že i starší klasické písně nám budou v jeho moderní úpravě znít netradičně a nově. Naším společným přáním pak je, aby tyto písně přinesly radostnou zvěst všem posluchačům, zvláště těm dosud nevěřícím, aby jim otevíraly srdce k přijetí našeho Spasitele – Ježíše Krista.

Texty písní a připojený notový záznam s kytarovými akordy Vám umožní nejen si písně poslechnout a zazpívat, ale případně i zahrát, a to jak pro Vaše potěšení, tak i pro oslavu Božího jména.


Ukázka stran:
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!