obrazekNoemova archa – motivační omalovánka s biblickým příběhem [PX27] Každý člověk touží být ohodnocený za svoje úsilí. Dospělí dostávají v zaměstnání výplatu, žáci ve škole známky. Ale jaké viditelné ohodnocení dostane dítě doma a mimo školu? K tomu, aby dítě mělo motivaci dělat denní povinnosti s radostí a s viditelnou odměnou, nám může pomoct motivační omalovánka.

obrazekBiblické příběhy – omalovánky [PX71] Omalovánky přibližují Ježíšovo podobenství o marnotratném synovi. Pod obrázky na jednotlivých stranách je příběh převyprávěn, v závěru najdete krátký text s aktuálním ponaučením.  K sešitu je přiložena vystřihovánka pro sestavení Noemovy archy. 16 stran formátu A5 + obálka.

obrazekJežíš Tě má rád – OMALOVÁNKY, HRY A ANGLIČTINA V JEDNOM [DT69] Pro děti, vnoučata i pravnoučata, která ráda vybarvují, luští, hrají hry a o prázdninách občas nemají co dělat. Vhodné i na tábory a další akce.

Omalovánky ŽIVOT JEŽÍŠE KRISTA [PX90]
Omalovánky na téma ŽIVOT JEŽÍŠE KRISTA jsou provázeny biblickým textem, který dětem připomene hlavní události Kristova života - od jeho narození, veřejného působení, ukřižování a vzkříšení.

Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!