Sada obsahuje 6 modlitebních kostek:

obrazekBůh slyší Tvou modlitbu – kostka modliteb [D8]
Kostka se šesti modlitbami, které jsou povzbuzením a připomenutím, že Bůh slyší naše modlitby a chce nám pomoci v každé situaci.


obrazekDětské modlitby – kostka modliteb [D10]
Kostka s modlitbami pro děti. Na každé ze šesti stran najdete jednu modlitbu – např. poděkování za mír a zdraví, prosbu za pokoj a ochranu v rodinách, modlitbu za školu a spolužáky.


obrazekModlitby pro manžele a rodinu – kostka modliteb [D11]
Na této kostce najdete šest modliteb pro různé situace manželského a rodinného života. Prosby za věrnost, povzbuzení a odpuštění. Věříme, že modlitby pomohou upevnit mnohá manželství, ale také otevřít neřešené problémy.


obrazekMoudrost Bible – kostka modliteb [D14]
Na této kostce najdete verše z Přísloví, Žalmů a 1. listu Korintským. Věříme, že Vás Boží slovo povzbudí a potěší ve všedních dnech života.


obrazekModlitby v těžkých chvílích - kostka modliteb [D15]
Slova útěchy, naděje a posily uvedená v evangeliích jsou nám dodnes zdrojem Boží moci k překonávání všech životních útrap. „Modlitby v těžkých chvílích“ nám mají napomoci k ujištění v tom, že Ježíš je s námi ve všem, co prožíváme.


obrazekModlitby před spaním - kostka modliteb [D16]
Modlitba před spaním je příležitostí k poděkování Bohu za všechno, čím nás v uplynulém dni obdaroval. Zároveň máme vyznat vše, čím jsme ho zarmoutili, a prosit za odpuštění. Modlitby na této kostce se pro vás mohou stát malou inspirací.

Doporučená cena: 50 Kč

Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!