Sada obsahuje 7 modlitebních kostek:

obrazekBůh slyší Tvou modlitbu – kostka modliteb [D8] Kostka se šesti modlitbami, které jsou povzbuzením a připomenutím, že Bůh slyší naše modlitby a chce nám pomoci v každé situaci.

obrazekDětské modlitby – kostka modliteb [D10] Kostka s modlitbami pro děti. Na každé ze šesti stran najdete jednu modlitbu – např. poděkování za mír a zdraví, prosbu za pokoj a ochranu v rodinách, modlitbu za školu a spolužáky.

obrazekModlitby pro manžele a rodinu – kostka modliteb [D11] Na této kostce najdete šest modliteb pro různé situace manželského a rodinného života. Prosby za věrnost, povzbuzení a odpuštění. Věříme, že modlitby pomohou upevnit mnohá manželství, ale také otevřít neřešené problémy.

obrazekModlitby před jídlem – kostka modliteb [D12] V šesti modlitbách je vysloveno poděkování za jídlo i prosby o ochranu a požehnání.

obrazekMoudrost Bible – kostka modliteb [D14] Na této kostce najdete verše z Přísloví, Žalmů a 1. listu Korintským. Věříme, že Vás Boží slovo povzbudí a potěší ve všedních dnech života.

obrazekModlitby v těžkých chvílích - kostka modliteb [D15] Slova útěchy, naděje a posily uvedená v evangeliích jsou nám dodnes zdrojem Boží moci k překonávání všech životních útrap. „Modlitby v těžkých chvílích“ nám mají napomoci k ujištění v tom, že Ježíš je s námi ve všem, co prožíváme.

obrazekModlitby před spaním - kostka modliteb [D16] Modlitba před spaním je příležitostí k poděkování Bohu za všechno, čím nás v uplynulém dni obdaroval. Zároveň máme vyznat vše, čím jsme ho zarmoutili, a prosit za odpuštění. Modlitby na této kostce se pro vás mohou stát malou inspirací.

 

Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!